Meist

WildCarrot on loodud emalt emadele. Meie loo sünni taga seisab kogemus naise muutuvast kehast ja vajadustest.  Oleme keskendunud rasedus- ja imetamisriiete maaletoomisele, mis on ühtaegu nii naiselikud, ilusad kui mugavad. Soovime pakkuda kaunist stiili kestvaks kandmiseks alates lapseootusest kuni imetamise järgse ajani välja. Seetõttu pöörame oma tootevalikus suurt tähelepanu kangaste kvaliteedile. Uue elu sünd on kahtlemata imeline, aga seejuures ka vastutusrikas. Selles valguses mõtleme keskkonnateadlikult ning peame toodete valikul oluliseks säästvat tootmisprotsessi.

Lisaks pakume laias suuruste variatsioonis funktsionaalseid riideid beebidele. Emadena teame, et mugav riietus ja lihtsad lahendused on parim valik nii lapse kui tema vanemate jaoks. Valime lõikeid ja detaile läbimõeldult, et beebi tunneks end hästi ja lapsevanem saaks koosveedetud ajast rõõmu tunda.

Täiendame oma mudelite ja brändide valikut pidevalt. WildCarrot-i tegemistel saad igapäevaselt silma peal hoida ka sotsiaalmeedias:

Invalid Email

Wild Carrot OÜ

Reg nr 16106516
Kivinuka tee 12, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa, 76909
info@wildcarrot.ee
+372 56315758

Shopping Cart